O firmie R82

30 lat w trosce o dzieci

Nie każde dziecko jest w pełni sprawne, ale wszystkie dzieci są nasze! Dzieci niepełnosprawne potrzebują więcej troski i pomocy dorosłych, by mogły swobodnie funkcjonować w życiu codziennym.

Firma R82 zajmuje się produkcją pomocy technicznych i urządzeń dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej na całym świecie. Siedziba producenta - R82 - znajduje się w Danii. Firma ma też swoje filie w Anglii, Holandii, Niemczech i USA oraz we Włoszech. Projektuje się tam produkty rehabilitacyjne, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb dzieci. W ofercie znajdują się na przykład spersonalizowane wózki inwalidzkie dla dzieci, pionizatory oraz specjalistyczne siedziska rehabilitacyjne.

Firma R82 stawia na rozwój i wciąż oferuje coraz nowocześniejsze produkty. Ale przede wszystkim dba o wysoką jakość serwisu oraz indywidualne kontakty z klientami. Posiada rozwiniętą sieć dystrybucji w 45 krajach na świecie, co zapewnia indywidualną obsługę przez cały okres korzystania z naszych produktów. Zamawiając produkt R82, klienci otrzymują produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. W ten sposób zostaje zapewniony najlepszy proces rehabilitacji.

Firma R82 została założona w  1982 roku. Była ona jedną z pierwszych firm w branży rehabilitacyjnej na terytorium Danii, która stworzyła proste w użytkowaniu oraz bardzo przyjazne produkty rehabilitacyjne i urządzenia przeznaczone w całości dla dzieci oraz młodzieży niepełnosprawnej. Zaletą tych produktów jest elastyczność, a także możliwość adaptacji do indywidualnych potrzeb małych pacjentów. I tak jest do dzisiaj. Wraz z rozwojem technologicznym filozofia firmy pozostała niezmieniona.

Wyłącznym przedstawicielem R82 w Polsce jest firma AKSON Padjasek-Krysowski Spółka jawna