O firmie R82

30 lat w trosce o dzieci

Nie każde dziecko jest w pełni sprawne. Ale wszystkie dzieci są nasze. Dzieci niepełnosprawne potrzebują więcej troski i pomocy dorosłych, by mogły swobodnie funkcjonować w życiu codziennym. Firma R82 zajmuje się produkcją pomocy technicznych i urządzeń dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej. Produkty są dostępne na całym świecie. Siedziba producenta - R82 znajduje się w Danii. Firma ma też swoje filie w Anglii, Holandii, Niemczech, Australii, USA. Tutaj projektuje się produkty rehabilitacyjne, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb dzieci. W ofercie znajdują się na przykład spersonalizowane wózki inwalidzkie dla dzieci czy specjalistyczne siedziska rehabilitacyjne.

Firma R82 stawia na rozwój i wciąż oferuje coraz to nowsze i bardziej nowoczesne produkty. Ale przede wszystkim też dba o wysoką jakość serwisu oraz indywidualne kontakty z klientami. Dlatego też posiadamy rozwiniętą sieć dystrybucji w 45 krajach na świecie. A to zapewnia indywidualną obsługę przez cały okres korzystania z naszych produktów. Zamawiając nasz produkt np. foteliki czy pionizatory (a także inne), klienci otrzymują produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. W ten sposób zostaje zapewniony najlepszy proces rehabilitacji.

Firma R82 została założona w  1982 roku. Była jedną z pierwszych firm w branży rehabilitacyjnej na terytorium Danii, która stworzyła proste w użytkowaniu oraz bardzo przyjazne produkty rehabilitacyjne i urządzenia przeznaczone w całości dla dzieci oraz młodzieży niepełnosprawnej. Zaletą tych produktów jest elastyczność, a także możliwość adaptacji do indywidualnych potrzeb małych pacjentów. I tak jest do dzisiaj. Wraz z rozwojem technologicznym filozofia firmy pozostała niezmieniona.

Wyłącznym przedstawicielem R82 w Polsce jest firma AKSON Sp. z o. o. Sp.k.

 

Potrzebujesz pomocy?
Skontaktuj się z nami: Product Manager R82 - Michał Derda tel.: 728 499 681 Infolinia - tel.: 695 889 669
Katalog R82
Katalog R82